Školní jarmark se vyvedl

Opravdu jsme letos měli mimořádné štěstí na počasí. Leč za více než třicetiletou tradici jarmarků na Lesní nám pršelo jen jedenkrát. Děkujeme za hojnou návštěvu dopoledního i odpoledního programu. Dík patří všem žákům a učitelům za nácvik vystoupení a za odvahu se představit na pódiu. Nesmíme zapomenout na maminky, které hojně zásobily třídní stánky.

Na výzvu pana ředitele se začíná plnit i konto „kuchyňka“. I za to veliký dík všem, kdo přispěli nebo se chystají přispět. Připomínáme č.ú.: 305627453/0300.

Zkrátka: akce se vydařila, začínáme s přípravami příštího ročníku.