Koncert pěveckých sborů

Dne 16. května 2024 se uskutečnil koncert pěveckých sborů Mravenečků a Lesněnek, který se konal u příležitosti svátku matek. Děti z obou sborů předvedly své pěvecké umění s obrovským nadšením a radostí. Melodické písně v podání Mravenečků okamžitě naladily publikum na příjemnou atmosféru. Několik sólistů z řad dětí předvedlo své dovednosti a ukázalo, jakou radost jim zpěv přináší. Zazněly písně věnované maminkám jako poděkování za jejich lásku a péči. Bylo to dojemné a krásné gesto.  Lesněnky přivítaly jaro krásnými písněmi, které oslavovaly probouzející se přírodu, zazpívaly hravé písně plné zvířátek, které rozesmály a potěšily všechny přítomné, zatančily a zazpívaly tradiční lidové písně, čímž do koncertu přinesly kousek českého folklóru. Děti také předvedly své pěvecké dovednosti ve dvojhlasech, což dodalo jejich vystoupení nádhernou harmonii.

Děti nejen zpívaly, ale také připravily milé překvapení pro všechny maminky v publiku.

Celý koncert byl plný radosti, hudby a vděčnosti. Děkujeme všem dětem za jejich úžasné výkony a rodičům za podporu.

Barbora Pražáková a Jarmila Jakoubková