Kdo získal letošní Plnou makovici

Do jarmarečního programu zařazujeme pravidelně ceremoniál předávání cen Plná makovice pro žáky 2. stupně a Plná makovička pro žáky 1. stupně. Učitelé naší školy dávají každoročně hlasy žákům, kteří naši školu významně proslavili v olympiádách, soutěžích a přehlídkách nebo jsou nositeli mimořádných záslužných činů. Letošní rok byl mimořádný v množství úspěchů našich dětí. Dá se říci, že v naukových soutěžích patříme díky jednotlivcům ke krajské špičce. Proto výběr těch nejúspěšnějších nebyl snadný. Zde jsou výsledky:

Jednotlivci 1. stupeň: 1. místo Marek Foukal 5.B za reprezentaci školy v matematických a přírodovědných soutěžích, 2. místo Antonín Kůta 4.A za reprezentaci školy v matematických soutěžích, 3. místo Matyáš Bulíř 3. B za úspěchy v matematické soutěži.

Jednotlivci 2. stupeň: 1. místo Nick Petruch 9. B za reprezentaci školy v přírodovědných a matematických soutěžích, 2. místo  Magdaléna Drtilová 9. A za reprezentaci školy v naukových soutěžích, 3. místo Filip Masnica 9. A za reprezentaci školy v chemických soutěžích

Týmy: Lesněnky - za reprezentaci školy na přehlídkách