Konkurz na ředitele naší školy

Vážení rodiče,

po 35 letech ředitelování na Lesní jsem se rozhodl své působení na škole s koncem tohoto školního roku ukončit. Ani ve snu mě nenapadlo, že mne s touto školou spojí tak dlouhá část života. Vždyť i řada z Vás, dnes rodičů, prošla lavicemi této školy. Přiznávám, že práce na Lesní mi bude chybět, a nejvíce děti. Byla to krásná jízda!

Rád bych se s Vámi rozloučil na tradičním školním jarmarku 30. května v podvečerních hodinách. Hudba, tanec a občerstvení budou zajištěny. Jako poznávací znamení si prosím vezměte na sebe něco oranžového, aby to loučení bylo veselé!

V květnu se uskuteční konkurz na nového ředitele. Z našeho pedagogického sboru se přihlásil Tomáš Řebíček, jeden z mých současných zástupců. Jsem za to rád, protože Tomáš je pro mě garantem plynulého pokračování naplňování naší školní vize a nastavené cesty trvalého rozvoje Lesní.

Milí rodiče, bude mi velkou ctí, když se přijdete se mnou 30. května rozloučit.

Váš Jiří Dvořák