Jarní koncert pěveckých sborů

Vážení rodiče a přátelé dětského sborového zpěvu,

s radostí Vás zveme na Jarní koncert, který se bude konat dne 16. května 2024 od 16:00 hodin v prostorách amfiteátru ZŠ Lesní.

Na koncertu vystoupí pěvecké sbory ZŠ Lesní, Lesněnky a Mravenečci, pod vedením sbormistryň Jarmily Jakoubkové a Barbory Pražákové. Klavírní doprovod zajišťuje Eva Dvořáková.

Těšte se na melodie, které se dotknou vašich srdcí.

Na společné sdílení radosti z hudby se těší Jarmila Jakoubková a Barbora Pražáková.